понеділок, 8 червня 2015 р.

Мамин блокнот

Доброго вечора!

В школі вже почались канікули, але я ще не відчуваю "полегшення", навіть навпаки. В нас практично кожен день якісь плани з донею. То похід на МК з плетіння бісером, то катання на роликах чи велосипеді чи прогулянка з однокласниками, які живуть не близько, тому гуляємо з батьками та меншими братиками та сестричками. Крім цих вилазок ще робота, а ще й намагаюся трохи часу виділити на творчість. ось накінець я закінчила мамин блокнот, який не зовсім блокнот, а скоріше альбом першого року життя із можливістю записів.
Формат 21х15, вміщує мін 45фото різних форматів. Переважна більшість 36шт 10х15, трохи 9х13 і трохи довільних із вже готовими фотографіями із "пузатої" фотосесії)
А далі багато фото та трохи моїх коментарів

 Обкладинка тканинна із комбінації бавовни та джинсу + чіпборд
Перший розворот про очікування та народження малятка

 Другий фото вже в домашній обстановці та місце під фото або записів мами
 В блокноті 3 підбірки листочків кольорових по 10 листочків кожного кольору, більшість з яких проштампована дитячими штампами. Сторінки робила про ключові моменти життя малюка


 Закінчується блокнот святкування першого дня народження малюка та кишенькою із вкладниками для записів досягнень першого року життя дитини

Я досить довго возилася із цим блокнотом-альбомом, але воно було варто такої роботи, оскільки принесе радість мамочці та малюку і відзначить памятні моменти першого року життя маленького хлопчика :)

Дякую за Ваші коментарі та поради!
Мирного неба!

Немає коментарів:

Дописати коментар