вівторок, 24 лютого 2015 р.

В повітрі Весна!

Доброго дня!

Сьогодні в нас прекрасний сонячний та теплий день. В повітрі вже пахне весною, співають пташки та хочеться підставити сонечку своє злодніле за теплом обличчя :) 
А в мене склалися дві весняні обкладинки на паспорт


 А тепер ще трохи покажу та розкажуДіти накінець здорові, сьогодні вже менший перший день побіг в садок, саме побіг, чим мене дуже потішив.
З Настею були в неділю на конкурсі. Емоції дуже суперечливі... Не задоволені організацією. Ми мали виступати у першому відділенні (з 10,00 до 13,00), а нас перенесли аж на 4 відділення(з 18,30), яке ще і почалось із величезним запізненням о 20,30. В результаті ми практично цілий день просиділи в залі. Плюс в тому, що подивилися виступи дорослих профі(мала була в захваті), мінус звісно в тому, що поки прийшла черга виступати вона вже була дуже змучена і реально хотіла спати, а не танцювати. Виступила достойно, 10 місце з 16 і це при тому, що танцювала з дівчатами, які танцюють вже по 3 роки порівняно з нашими 1,5 та з новою композицією з ча-ча-ча, яку вивчила за 1 день до конкурсу та пропустивши 2 тижні занять по хворобі. Мала шанс увійти в фінал, але не встигли скласти нову композицію з джайву(вона була слабенька для цієї категорії, але виконання було зразкове). Маал трохи розчарована, але тренер задоволений, бо виступила гідно не зважаючи на 9 годинне очікування. Ми взагалі трохи зарано перейшли в наступну категорію, але тепер є стимул для подальшого розвитку :)
Дякую за Ваші коментарі та поради!
Мирного неба!

2 коментарі: