вівторок, 25 вересня 2012 р.

Весілля :))

Привіт всім :)
Маю зараз купу роботи і обмаль часу на все :) Доробляю для сестри весільні "прибамбаси" + готуюся до Дня вчителя, а ще всі хатні справи (зараз мала 4 рази в тиждень ходить на 2-гий урок і тому заводити та забирати її мушу я) та уроки(яких в нас вже задають по 2-3 кожен день) та ще й чоловікові по роботі трохи.
В неділю їздили вибирати одяг та взуття на весілля(вибрала собі чорну суконку, тепер мушу її "розбавляти", купила білий кладч, браслет, ще хочу пояс, але поки що не попався мені підходящий, маю білі туфлі та босоніжки, тому буду чорно-біла :)), а мала буде принцескою маленькою, замовили молочну довгу суконку з сумочкою, купила їй білі перлики на шийку, от треба ще придумати зачіску (хоче, щоб зробила або повязку для неї або обруч, але в мене брак часу повний!)
За останні дні доробила накінець книгу побажань(тільки сторінки лишилось вставити :))


 До книги задекорувала ручку та "привязала" стрічкою до книги

 А на обороті першої сторінки рамочка для весільної фото молодят (у віконечко ставила прозору плівку)
сторінки будуть завязані червоною стрічкою.
Та наробила 60 бутон'єрок(це просто капець ту дрібноту робити) в різних дизайнах
Для батьків та дідусів, бабусь


Та для всіх гостей


Ще маю доробити картки разсадкові, свічки, корзину для грошей та коробочку для грошей, в якій ми будемо гроші дарувати молодим.

2 коментарі:

 1. Альбінко, ти напевно маєш якийсь моторчик - стільки встигати!!
  Дуже елегантна книга, а бутоньєрки такі оригінальні!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую :)
   та з тим поспіхом ... Точно моторчик мушу включати. Не люблю так терміново все робити. ніби почала раніше, але список гостей отримала тільки 2,5тижні тому і після того він ще редагувався, тому з карточками та бутоньєрками(к-ть чоловіків та жінок) затягнули до останнього. Корзину та бокали теж тільки вчора мені сестра привезла, тому виходить все галопом. Я люблю коли все спокійно :)

   Видалити